EuroSpot Led Ταινία DC:24V COB SPI Digital IP20 9W/M RGB 5m
48,60 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led NEON FLEX Ταινία DC:24V IP65 13W 120Leds/m 5mm 6000K 5m
32,40 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led NEON FLEX Ταινία DC:24V IP65 13W 120Leds/m 5mm 4000K 5m
36,00 € (χωρίς ΦΠΑ)
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
4241
Κατηγορίες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΑΙΝΙΕΣ LED
Επιπλέον πληροφορίες
| Κατασκευαστής | Eurospotled |
|---|---|
| Εμπορικό Σήμα | EuroSpot Led |
| Αριθμός Led | 120 Leds/m |
| Χρώμα Φωτισμού | Φυσικό Λευκό |
| Χρόνος Έναυσης | 0.1 s |
| Χρόνος Ζωής Led | 50 000 Hours |
| Εγγύηση | 3 Years |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 13 kWh/m /1000h |
| Κωδικός Χρώματος | Φυσικό Λευκό |
| Κύκλος On/Off | 100 000x |
| Μέγιστη Ισχύ Watt | 13W/m |
| Πιστοποιητικά | CE-RoHS |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση Λειτουργίας | DC: 24V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | '-25°C/ +65°C |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό | Flex PCB |
