EuroSpot Led Ταινία DC:24V COB IP67 12W/M 320L/M 8mm RA90 4000K 5m Φυσικό Λευκό
36,00 € (χωρίς ΦΠΑ)
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
4176
Κατηγορίες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΑΙΝΙΕΣ LED
Επιπλέον πληροφορίες
| Διαστάσεις | 30000 × 2,5 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Eurospotled |
| Εμπορικό Σήμα | EuroSpot Led |
| Αριθμός Led | 320 Leds/m |
| Χρώμα Φωτισμού | Φυσικό Λευκό |
| Χρόνος Έναυσης | 0.1 s |
| Χρόνος Ζωής Led | 50 000 Hours |
| Διαστάσεις | L= 5m/ W= 8mm/ H=2.5mm |
| Εγγύηση | 3 Years |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 12 kWh/m /1000h |
| Κωδικός Χρώματος | 940 |
| Κύκλος On/Off | 100 000x |
| Μέγιστη Ισχύ Watt | 12W/m |
| Πιστοποιητικά | CE-RoHS |
| Στεγανότητα | IP67 |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση Λειτουργίας | DC: 24V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | '-25°C/ +65°C |
| Τύπος Led | COB |
| Vash | Αυτοκόλλητο Διπλής Όψεως 3Μ |
| Υλικό | Flex PCB |
