EuroSpot Led Ταινία DC:24V COB IP67 12W/M 320L/M 8mm RA90 3000K 5m Θερμό Λευκό
36,00 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Σύνδεσμος Ταινίας Led Cob RGB SPI-Digital Καλωδιακός- Γωνία
1,46 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led Ταινία DC:24V 2835 SMD IP20 4.8W/M 140lm/W 182 Leds/m RA80 3000K 5m Θερμό Λευκό
16,80 € (χωρίς ΦΠΑ)
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
4040
Κατηγορίες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΑΙΝΙΕΣ LED
Επιπλέον πληροφορίες
| Διαστάσεις | 5000 × 2,5 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Eurospotled |
| Εμπορικό Σήμα | EuroSpot Led |
| Αριθμός Led | 183 SMD/m |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό |
| Χρόνος Έναυσης | 0.1 s |
| Χρόνος Ζωής Led | 50 000 Hours |
| Διαστάσεις | L= 5m/ W= 8mm/ H=2.5mm |
| Εγγύηση | 3 Years |
| Φωτεινή Ροή σε lm | 810 lm/m |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 4.8 kWh/m /1000h |
| Κωδικός Χρώματος | 830 |
| Κύκλος On/Off | 100 000x |
| Μέγιστη Ισχύ Watt | 4.8W/m |
| Πιστοποιητικά | CE-RoHS |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση Λειτουργίας | DC: 24V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | '-25°C/ +65°C |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Vash | Αυτοκόλλητο Διπλής Όψεως 3Μ |
| Υλικό | Flex PCB |
