EuroSpot Led NEON FLEX Ταινία DC:24V IP65 13W 120Leds/m 5mm LEMON YELLOW 5m
32,40 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led NEON FLEX Ταινία DC:24V IP65 13W 120Leds/m 5mm 4000K 5m
36,00 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led Ταινία DC:24V COB SPI Digital IP20 9W/M RGB 5m
48,60 € (χωρίς ΦΠΑ)
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
4036
Κατηγορίες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΑΙΝΙΕΣ LED
Επιπλέον πληροφορίες
| Διαστάσεις | 5000 × 2 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Eurospotled |
| Εμπορικό Σήμα | EuroSpot Led |
| Αριθμός Led | 360 Leds/m |
| Χρώμα Φωτισμού | RGB SPI |
| Χρόνος Έναυσης | 0.1 s |
| Χρόνος Ζωής Led | 50 000 Hours |
| Διαστάσεις | L= 5m/ W= 10mm/ H=2.5mm |
| Εγγύηση | 3 Years |
| Ενεργειακή Απόδοση | G |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 9 kWh/m /1000h |
| Κωδικός Χρώματος | RGB SPI |
| Κύκλος On/Off | 100 000x |
| Μέγιστη Ισχύ Watt | 9W/m |
| Πιστοποιητικά | CE-RoHS |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση Λειτουργίας | DC: 24V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | '-25°C/ +65°C |
| Τύπος Led | SPI-COB |
| Vash | Αυτοκόλλητο Διπλής Όψεως 3Μ |
| Υλικό | Flex PCB |
