EuroSpot Led 250W Τροφοδοτικό No-Flickering για SMD 230V Ταινία Led
45,20 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led Γωνιακός Σύνδεσμος L για Ταινία Led 230V
3,60 € (χωρίς ΦΠΑ)
EuroSpot Led 250W Τροφοδοτικό No-Flickering για COB 230V Ταινία Led
45,20 € (χωρίς ΦΠΑ)
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
4216
Κατηγορίες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΑΙΝΙΕΣ LED
Επιπλέον πληροφορίες
| Κατασκευαστής | Eurospotled |
|---|---|
| Εμπορικό Σήμα | EuroSpot Led |
| Χρόνος Έναυσης | 0.1 s |
| Χρόνος Ζωής Led | 50 000 Hours |
| Εγγύηση | 3 Years |
| Κύκλος On/Off | 100 000x |
| Πιστοποιητικά | CE-RoHS |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Τάση Λειτουργίας | AC: 230V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | '-25°C/ +65°C |
